Szalona stylizacja na wiosnę!

Szalona stylizacja na wiosnę!

Już od jakiegoś czasu czujemy wiosenny vibe. Ten skłania również do szaleństw w kwestii stylizacji ubraniowych. Nie chcemy Ci proponować zwyczajnych outfitów, a coś całkowicie nowego oraz innowacyjnego. Jeżeli jesteś zaciekawiony naszymi pomysłami i czekasz na interesujące inspiracje, sprawdź poniższe rozwiązania pełne kolorów, ale też nietuzinkowych opcji, z których być może wcześniej nie korzystałaś.

Zainteresuj się barwnymi, długimi skarpetkami

Wiadomym jest, że skarpetki damskie to synonim klasyki. Zazwyczaj decydujemy się na białe lub czarne stopki. Jednak czasami trzeba postawić również na odrobinę szaleństwa pod postacią długich, kolorowych skarpetek. Kiedyś nie stanowiłyby one naszego elementu stylizacji. Teraz są po prostu bardzo modne. Warto więc postawić na nietypowe, barwne wzory wypełnione różnorodnymi motywami lub postaciami, które będą odznaczać cały outfit. Momentalnie zostaniesz zauważony w tłumie. Co do tego nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości. Dopasuj ostateczną prezencję skarpetek do swoich preferencji, abyś mógł się czuć dobrze i pewny siebie w swojej własnej skórze. Nie zmuszaj się zatem do wzorów, które kompletnie Ci nie leżą.

Dodaj jeszcze tradycyjną marynarkę

Jeżeli uwielbiasz klasyczne marynarki damskie, to pamiętaj, że te staną się perfekcyjną częścią całej stylizacji. Nie trzeba więc wiele, aby połączyć klasykę z szaleństwem. Zresztą, każda z nas powinna posiadać czarną, szarą czy białą marynarkę, ponieważ cechuje je po prostu uniwersalność. Skoro wcześniej stawialiśmy na barwne skarpetki, to teraz przydałoby się nieco je stonować odpowiednią marynarką, która sprawi, że wszystko będzie wyglądać przemyślanie. Oczywiście nikt nie broni nikomu zakładać różnorodnych części garderoby i łączyć ich ze sobą, ale wszystko powinniśmy robić z głową - tak jak podpowiada nam zwyczajnie intuicja. Wtedy będziemy czuli się znakomicie. W końcu modą należy się przede wszystkim bawić, żeby czerpać z niej należytą satysfakcję na co dzień.

Co powiesz na krawat?

Pamiętaj, że krawaty nie są dedykowane jedynie mężczyznom. Kobiety coraz częściej ubierają również tego typu części garderoby. Szczególnie, że możesz dobrać tutaj bardzo kobiece wersje - liczy się tutaj kolor, węższy krój. Każdy, najmniejszy szczegół odgrywa ogromną rolę, co jest nie do podważenia. Możesz też pożyczyć krawat od swojego mężczyzny, który pokaże Ci różnorodne triki związane z jego noszeniem. Zobaczysz, że wrażenie, które wywołasz będzie nieocenione. Natomiast Twoja pewność siebie bez wątpienia wzrośnie.